+48 602 641 841

zabiegi na ciało

TERAPIA BŁOTEM Z MORZA MARTWEGO
Pobudza i zachwyca zmysły, reguluje mikrokrążenie, działa detoksykująco i dotleniająco oraz stymuluje odnowę biologiczną skóry, regulując jej poziom odżywienia oraz nawilżenia. Wykazuje działanie ujędrniające oraz przeciwstarzeniowe.  Dostarcza skórze relaksu i odpręża ją. Polecany dla klientek chcących uzyskać natychmiastowy efekt regeneracji skóry, a także jako terapia liftingująco –wygładzająca.

PEELING CIAŁA
Delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia odnowy i regeneracji naskórka.
W zależności od potrzeb i kondycji skóry stosujemy peelingi solne, kremowe, cukrowe, aromaterapeutyczne i inne.
Peeling ciała świetnie rozjaśnia i wygładza skórę, przez co poprawia jej wygląd. Przyspiesza układ krążenia oraz przemianę materii. Wspaniale przygotuje skórę przed „kąpielą słoneczną”.

ZABIEG OCZYSZCZANIA PLECÓW
Zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu skóra staje się czysta i świeża. Zabieg przebiega w kilku etapach. Najpierw wykonywany jest peeling w celu złuszczenia martwego naskórka. Następnie nakładana jest maska rozpulchniająca i pozostawiana na 10-15 min pod wapozonem (urządzenie wytwarzające ciepłą parę) w celu rozpulchnienia skóry. Po tych czynnościach skóra oczyszczana jest manualnie. Po usunięciu wszystkich zanieczyszczeń, wągrów, zaskórniaków dezynfekujemy skórę za pomocą prądów d’arsonval oraz nakładamy maskę łagodząco-ściągającą, a na koniec zabiegu – krem pielęgnacyjny.

error: Content is protected !!