+48 602 641 841

mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja pozwala na precyzyjne, stopniowe oraz kontrolowane ścieranie powierzchni skóry warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.
W czasie zabiegu zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków korundu.  Kryształy uderzają z duża prędkością w powierzchnię skóry, w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i usuwają zanieczyszczenia.
Mikrodermabrazja korundowa w wyniku ścierania powierzchniowych warstw skóry:

  • pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny,
  • stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą.

W efekcie skóra staje się gładsza, jaśniejsza oraz odzyskuje świeżość i elastyczność już po pierwszym zabiegu.

W przeciwieństwie do innych zabiegów mikrodermabrazja jest w pełni bezpieczną, bezbolesną a zarazem bardzo skuteczna metodą złuszczania.Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, iż po każdym kolejnym zabiegiem efekty są coraz bardziej widoczne. Po zabiegu skóra jest idealnie przygotowana do dalszych kuracji kosmetykami czy eksfoliacji kwasami.

Zabieg można przeprowadzać na wszystkich rodzajach skóry, jak również na każdej części ciała (twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie i nogi). Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności. Jedynie bardzo wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach.

error: Content is protected !!